Opinie o REALASH

opinie 3Kamila, 24 lata

Początkowo nie wierzyłam w efekty, jakie może dać REALASH. Ale już po krótkim czasie widać było, że rzęsy są faktycznie grubsze i ciemniejsze. To zaskakujące, ale po zużyciu pierwszego opakowania już uzyskałam świetny efekt! Dla mnie jest to najlepsza odżywka do rzęs!

 

 

Danusia, 35 lat

Zawsze miałam krótkie i cienkie rzęsy, do tego nigdy nie były czarne. Wszystko zmieniło się, gdy zaczęłam stosować serum REALASH. Teraz mam czarne rzęsy, których nawet nie muszę tuszować. Na wielkie wyjścia przy mocniejszym makijażu jest ich tak dużo, jakby połowa była wręcz doklejona.

 

 

opinie 3Madzia, 19 lat

Stosowałam różne odżywki do rzęs, ale efekty były różne i zazwyczaj krótkotrwałe. Nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto, dlatego postanowiłam w końcu kupić coś, co będzie działać. Nie zawiodłam się. REALASH jest genialne! Już nie muszę wydawać kasy na tusze do rzęs!

 

Angela, 40 lat

W tym wieku rzęsy są już nie te, tym bardziej jak codziennie nosi się makijaż. Na szczęście jest REALASH, na który trafiłam przez przypadek. Najtańszy nie był, ale przy jego efektach działania to mogę zapłacić nawet więcej!

 

Marysia, 25 latopinie 3

Lubię nowości, ale nie zawsze jestem do nich przekonana. O tej odzywce usłyszałam od koleżanki i wspólnie postanowiłyśmy ją przetestować. Kupiłyśmy i … naprawdę działa. Teraz już nie musimy się nią dzielić, każda z nas używa swojej:D A efekty naprawdę są super!